Fairy Girl

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 3.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Next Gen
Fairy Girl oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza hem tamamen ücretsiz olarak hem de sadece indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları inanılmaz eğlenceli ve

Fairy Girl oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza hem tamamen ücretsiz olarak hem de sadece indir butonuna basarak çok kolay bir şekilde yükleyebilir ve kızlarınızın çok severek oynayacakları inanılmaz eğlenceli ve mükemmel bir oyuna sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Perileri seven kızlarınız için özel olarak geliştirilmiş olan Fairy Girl oyununda kızlarınız dünyanın en güzel perisi ile birlikte olacaklar. Bu güzel periyi giydirecek ve süsleyerek ona yepyeni bir tarz kazandıracaklar. Oyunun menüsünde bulunan birbirinden şık ve göz alıcı, periler için özel olarak tasarlanmış olan kıyafet modellerinin arasından en çok beğendiği birini seçip ona giydirecekler.

Bu kıyafete en çok uyum sağlayacak olan bir peri kanadı seçecek ve şık bir ayakkabı ile mükemmel bir kombinasyon yaratacaklar. Bir de ona güzel bir saç modeli seçip uygulayacak ve onu şık takılar ve aksesuarlar ile süsleyecekler. Kızlarınız bu oyunu çok sevecekler.

Daha Fazla Göster
Fairy Girl indir